151

Maxim Kopf

Tahiťanka s dítětem

65 000 Kč
Autor: Maxim Kopf
Identifikační číslo: 151
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 35 x 25 cm
Signatura: sign. PD M Kopf
rámováno