135

Lukáš Bradáček

Hlavička

37 800 Kč
Autor: Lukáš Bradáček
Identifikační číslo: 135
Datováno: 2002
Technika: pískovec, kov, dřevo, zlato
Rozměry: v. 38 cm, d. 45 cm
Signatura: sign. vzadu na kameni L.B. 2002
vespodu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora