132

Martin Bradáček

Žena - Triptych zdatnosti

22 100 Kč
Autor: Martin Bradáček
Identifikační číslo: 132
Datováno: 1990
Technika: patinovaný cín
Rozměry: v. 24 cm
Signatura: sign. vespodu M Bradáček 90
vespodu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Bradáček Martin

Muž
23 400 Kč
Hatátitlá
19 500 Kč