160

Martin Salajka

Potápěč 9

120 000 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 160
Datováno: 2008
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 180 x 200 cm
Signatura: sign. vzadu Martin Salajka 2008
nerámováno