212

Ladislav (Laszló) Mednyánszky

Hraniční stráž

170 000 Kč
Autor: Ladislav (Laszló) Mednyánszky
Identifikační číslo: 212
Datováno: kolem 1914-17
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Mednyánszky
expertiza Mgr. D. Arce; restaurátorská zpráva ak. mal. rest. M. Martan; vzadu pozůstalostní razítko; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mednyánszky Ladislav (Laszló)