239

Rudolf Krivoš

Postavy

13 000 Kč
Autor: Rudolf Krivoš
Identifikační číslo: 239
Datováno: 1965
Technika: lavírovaná kresba tuší/papír
Rozměry: ve výřezu 25,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD R. Krivoš -65
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Krivoš Rudolf

Kompozice
10 500 Kč