Rudolf Krivoš (1933 - 2020)
Postavy
Autor: | Rudolf Krivoš |
Identifikační číslo: | 0123-S200100 |
Datováno: | 1965 |
Technika: | lavírovaná kresba tuší/papír |
Rozměry: | ve výřezu 25,5 x 41 cm |
Signatura: | sign. PD R. Krivoš -65 |
Autor: | Rudolf Krivoš |
Datováno: | 1965 |