224

Dominik Skutezky

Portét ženy

115 000 Kč
Autor: Dominik Skutezky
Identifikační číslo: 224
Datováno: kolem 1885
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 22 x 18 cm
Signatura: sign. LD Skutezky
expertiza PhDr. D. Srnenská, PhD.; rámováno; praskliny v desce