203

Mária Medvecká

Žena s dítětem

36 400 Kč
Autor: Mária Medvecká
Identifikační číslo: 203
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 19,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno