Mária Medvecká (1914 - 1987)
Žena s dítětem
Autor: | Mária Medvecká |
Identifikační číslo: | 0129-S200100 |
Technika: | olej/plátno, karton |
Rozměry: | 19,5 x 17,5 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | Mária Medvecká |
Rozměry: | 19,5 x 17,5 cm |
Signatura: | nesignováno |