Mária Medvecká (1914 - 1987)

Žena s dítětem

Autor: Mária Medvecká
Identifikační číslo: 0129-S200100
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 19,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno