227

Ladislav (Laszló) Mednyánszky

Voják s fajfkou

17 000 Kč
Autor: Ladislav (Laszló) Mednyánszky
Identifikační číslo: 227
Technika: kresba tužkou a tuší/papír, karton
Rozměry: ve výřezu 33,5 x 24 cm
Signatura: nesignováno
LD přípis neteře M. Czobel (1891-1972): No. 8 Mednyanszky - Csobel; rámováno, pasparta, pod sklem; mírně poškozeno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mednyánszky Ladislav (Laszló)