Rudolf Krivoš (1933 - 2020)
Kompozice
Autor: | Rudolf Krivoš |
Identifikační číslo: | 0137-S200100 |
Datováno: | 1966 |
Technika: | tuš, akvarel/papír |
Rozměry: | ve výřezu 29,5 x 15,5 cm |
Signatura: | sign. PD R-K-66, 1.5.66.R |
Autor: | Rudolf Krivoš |
Datováno: | 1966 |