138

Rudolf Krivoš

Kompozice

10 500 Kč
Autor: Rudolf Krivoš
Identifikační číslo: 138
Datováno: 1966
Technika: tuš, akvarel/papír
Rozměry: ve výřezu 29,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD R-K-66, 1.5.66.R
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Krivoš Rudolf

Postavy
13 000 Kč
Dvojice
18 000 Kč