Rudolf Krivoš (1933 - 2020)

Kompozice

Autor: Rudolf Krivoš
Identifikační číslo: 0137-S200100
Datováno: 1966
Technika: tuš, akvarel/papír
Rozměry: ve výřezu 29,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD R-K-66, 1.5.66.R
rámováno, pasparta, pod sklem