019

Cyril Bouda

Zahořanský hon

Autor: Cyril Bouda
Identifikační číslo: 019
Technika: barevná litografie 55/200
Rozměry: ve výřezu 38 x 27 cm
Signatura: sign. PD C Bouda
rámováno, pasparta, pod sklem