031

Jitka Kolínská

Město

28 000 Kč
Autor: Jitka Kolínská
Identifikační číslo: 031
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 25,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Kolínská
provenience: získáno z pozůstalosti autorky; rámováno