235

Vratislav Hugo Brunner

Švehla opět staví kabinet

3 300 Kč
Autor: Vratislav Hugo Brunner
Identifikační číslo: 235
Datováno: 1926
Technika: kresba tuší/papír
Rozměry: 51,5 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
titulní strana k příloze Kvítko z čertovy zahrádky, č. 26; pod pseudonymem Jaroslav Studnička; mírně poškozeno; nerámováno