083

Jan Trampota

Pod Orlickými horami

325 000 Kč
Autor: Jan Trampota
Identifikační číslo: 083
Datováno: 30. léta
Technika: olej/karton
Rozměry: 72,5 x 102,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
vzadu pozůstalostní štítek a razítko; vystaveno: Galerie U Sv. Jakuba - Metličany, 2013 - vzadu razítko; provenience: ze sbírky
galeristy J. Beneše; rámováno