180

Vladimír Brunton

Marilyn

14 300 Kč
Autor: Vladimír Brunton
Identifikační číslo: 180
Datováno: 2015
Technika: monotyp
Rozměry: 108 x 60 cm
Signatura: sign. PD Brunton 2015
vzadu autorský popis, razítko Art Deco; nerámováno