Vincenc Beneš (1883 - 1979)

Zátiší s kyticí ve vázičce a ovocem

Autor: Vincenc Beneš
Identifikační číslo: 0288-S180470
Datováno: 1932
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš 32
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno