100

Vincenc Beneš

Zátiší s kyticí ve vázičce a ovocem

182 000 Kč
Autor: Vincenc Beneš
Identifikační číslo: 100
Datováno: 1932
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš 32
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno