036

Lutobor Hlavsa

V zrcadle

32 500 Kč
Autor: Lutobor Hlavsa
Identifikační číslo: 036
Technika: olej/papír
Rozměry: 32,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Hlavsa
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, pod sklem