240

Magdalena Cubrová

Veselí poutníčci

100 000 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 240
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100 x 80 cm
Signatura: sign. LD Cubrová 13
vzadu autorský popis; rámováno