197

Ilja (Jiljí) Hartinger

Zima na Valašsku

25 000 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 197
Datováno: 2001
Technika: kvaš, akvarel/karton
Rozměry: 34 x 100 cm
Signatura: sign. PD J Hartinger 01
vzadu autorský štítek; rámováno, pod sklem