059

Josef Istler

Hlava

Autor: Josef Istler
Identifikační číslo: 059
Datováno: 70. léta
Technika: monotyp
Rozměry: 34,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Istler
konzultovala a pravost potvrdila dcera autora; rámováno, pod sklem