170

Jan Kristofori

Jednou se to provalit muselo

111 000 Kč
Autor: Jan Kristofori
Identifikační číslo: 170
Datováno: 1990
Technika: kombinovaná technika/sololit
Rozměry: 100 x 100 cm
Signatura: sign. LD Kristofori 90
vzadu autorský popis; rámováno