162

Libor Vojkůvka

Buřtomlaskout

200 000 Kč
Autor: Libor Vojkůvka
Identifikační číslo: 162
Datováno: 1995
Technika: olej/plátno
Rozměry: 35 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojkůvka Libor 1995
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vojkůvka Libor

Losolapač
200 000 Kč