099

Vlastimil Rada

Zimní podvečer v Lysolajích

58 500 Kč
Autor: Vlastimil Rada
Identifikační číslo: 099
Datováno: kolem 1950
Technika: olej/papír, karton
Rozměry: 49,5 x 70 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno