207

Miroslav Hanák

Stromovka

28 600 Kč
Autor: Miroslav Hanák
Identifikační číslo: 207
Datováno: 2020
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Hanák 20
provenience: získáno z atelieru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hanák Miroslav

Potok
29 900 Kč