206

Miroslav Hanák

Potok

29 900 Kč
Autor: Miroslav Hanák
Identifikační číslo: 206
Datováno: 2020
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 70 cm
Signatura: sign. PD Hanák 20
provenience: získáno z atelieru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hanák Miroslav

Stromovka
28 600 Kč