108

Aleš Knotek

Tuleň vyznamenaný příchodem jara

45 500 Kč
Autor: Aleš Knotek
Identifikační číslo: 108
Datováno: 2003
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 90 x 80 cm
Signatura: sign. DU Knotek MMIII
vzadu autorský popis; rámováno