Jiří Bradáček (1922 - 1984)

Maska

Autor: Jiří Bradáček
Identifikační číslo: 0402-S210036
Datováno: 1969
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 28,5 cm
Signatura: sign. uvnitř J. Bradáček 69.
kamenný sokl

Další díla v Komisní prodej od autora Bradáček Jiří