219

Jiří Bradáček

Maska

23 400 Kč
Autor: Jiří Bradáček
Identifikační číslo: 219
Datováno: 1969
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 28,5 cm
Signatura: sign. uvnitř J. Bradáček 69.
kamenný sokl