109

Miloslav Hájek

Spící

52 000 Kč
Autor: Miloslav Hájek
Identifikační číslo: 109
Datováno: 1960
Technika: patinovaný bronz 3/5
Rozměry: v. 40 cm
Signatura: sign. PD Hájek 60
vzadu ražená značka