Miloslav Hájek (1927 - 2010)

Spící

Autor: Miloslav Hájek
Identifikační číslo: 0403-S210036
Datováno: 1960
Technika: patinovaný bronz 3/5
Rozměry: v. 40 cm
Signatura: sign. PD Hájek 60
vzadu ražená značka