114

Jaroslav Hořánek

Zahrada

78 000 Kč
Autor: Jaroslav Hořánek
Identifikační číslo: 114
Datováno: 1964
Technika: email, olej/deska
Rozměry: 36 x 36 cm
Signatura: sign. NU Hořánek 64
vzadu autorský štítek; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hořánek Jaroslav

Ležící akt
90 000 Kč