190

Jan Go Raitr

V zahradě

45 500 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 190
Datováno: 2013
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jan R. Go
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno