242

Robert Šalanda

Vlna

45 500 Kč
Autor: Robert Šalanda
Identifikační číslo: 242
Datováno: 2011
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: 87,5 x 59 cm
Signatura: nesignováno
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem