133

Ondřej Maleček

Dvojitý obraz

5 800 Kč
Autor: Ondřej Maleček
Identifikační číslo: 133
Datováno: 2010
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 30 x 40 cm
Signatura: sign. vzadu Ondřej Maleček
vzadu autorský popis; nerámováno