186

Ladislav Vlna

Touch

52 000 Kč
Autor: Ladislav Vlna
Identifikační číslo: 186
Datováno: 2021
Technika: metalurgická malba na ocelové desce
Rozměry: 100 x 67 cm
Signatura: sign. LD Vlna
provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno