115

Jaroslav Hořánek

Ležící akt

90 000 Kč
Autor: Jaroslav Hořánek
Identifikační číslo: 115
Datováno: 1960
Technika: kombinovaná technika/sololit
Rozměry: 59,5 x 122 cm
Signatura: nesignováno
provenience: z pozůstalosti autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hořánek Jaroslav

Zahrada
78 000 Kč