038

Václav Pokorný

Pád

30 000 Kč
Autor: Václav Pokorný
Identifikační číslo: 038
Datováno: 1999
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100 x 70 cm
Signatura: sign. PD V. Pokorný 99
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z rodiny autora; rámováno