Lukáš Kamenský (1985)

Ležící akt

18 000 Kč

Autor: Lukáš Kamenský
Identifikační číslo: 0467-S200159
Datováno: 2020
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 80 x 80 cm
Signatura: sign. vzadu L. Kamenský
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Kamenský Lukáš

Žabka
5 000 Kč
Sluneční akt
18 200 Kč
Bez názvu
10 400 Kč
Archetyp
15 600 Kč