011

Lukáš Kamenský

Ležící akt

18 000 Kč
Autor: Lukáš Kamenský
Identifikační číslo: 011
Datováno: 2020
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 80 x 80 cm
Signatura: sign. vzadu L. Kamenský
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno