194

Filip Kudrnáč

Zasněžené meandry Botiče

65 000 Kč
Autor: Filip Kudrnáč
Identifikační číslo: 194
Datováno: 2018
Technika: olej/plátno
Rozměry: 95 x 75 cm
Signatura: sign. LD Filip Kudrnáč 2018
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kudrnáč Filip