106

Kamil Lhoták

Krajina s reklamní tabulí

700 000 Kč
Autor: Kamil Lhoták
Identifikační číslo: 106
Datováno: 40. léta
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 13 x 27 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták
rámováno