041

Karel Veržakovský

Zátiší

28 500 Kč
Autor: Karel Veržakovský
Identifikační číslo: 041
Datováno: 1. pol. 50. let
Technika: olej/plech
Rozměry: 61 x 51 cm
Signatura: sign. PD Veržakovský
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Veržakovský Karel

Herci
32 500 Kč