Karel Veržakovský (1924 - 1963)

Zátiší

28 500 Kč

Autor: Karel Veržakovský
Identifikační číslo: 0492-S180439
Datováno: 1. pol. 50. let
Technika: olej/plech
Rozměry: 61 x 51 cm
Signatura: sign. PD Veržakovský
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Veržakovský Karel

Herci
32 000 Kč