040

Karel Veržakovský

Herci

32 500 Kč
Autor: Karel Veržakovský
Identifikační číslo: 040
Datováno: 1. pol. 50. let
Technika: olej/plech
Rozměry: 61 x 51 cm
Signatura: sign. PN Veržakovský
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Veržakovský Karel

Zátiší
28 500 Kč