183

Jan Saudek

Portrait of an old dancer

24 700 Kč
Autor: Jan Saudek
Identifikační číslo: 183
Technika: černobílá fotografie
Rozměry: 40 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
rámováno, pod sklem