148

Rostislav Zárybnický

Z Cyklu Koupání

23 400 Kč
Autor: Rostislav Zárybnický
Identifikační číslo: 148
Datováno: 2020
Technika: olej/sololit
Rozměry: 55 x 74 cm
Signatura: sign. LD Záry 20
vzadu autorský štítek; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Zárybnický Rostislav

Král
10 400 Kč