121

Vladimír Moťovský

Madona

15 600 Kč
Autor: Vladimír Moťovský
Identifikační číslo: 121
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 13 cm
Signatura: nesignováno
provenience: ze sbírky významného sochaře; kamenný sokl