020

Jan Švankmajer

Z cyklu Přírodopis II

29 900 Kč
Autor: Jan Švankmajer
Identifikační číslo: 020
Technika: barevný lept 31/35
Rozměry: tisk 64 x 49 cm
Signatura: sign. PD Švankmajer J. 1973 - 2012
nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Švankmajer Jan