105

František Drtikol

Torzo

128 000 Kč
Autor: František Drtikol
Identifikační číslo: 105
Datováno: 1999
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 15 cm
Signatura: sign. na noze Drtikol 1999 III 5/5