193

Rostislav Zárybnický

Král

10 400 Kč
Autor: Rostislav Zárybnický
Identifikační číslo: 193
Datováno: 2020
Technika: olej/deska
Rozměry: 43,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Záry 20
vzadu autorský štítek; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Zárybnický Rostislav