061

Jaroslav Veris Zamazal

Útesy

26 000 Kč
Autor: Jaroslav Veris Zamazal
Identifikační číslo: 061
Datováno: 30. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Veris
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno