261

Theodore Henry Adolphus Fielding

Rybáři

7 000 Kč
Autor: Theodore Henry Adolphus Fielding
Identifikační číslo: 261
Technika: akvarel/papír
Rozměry: ve výřezu 24 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno, pasparta, pod sklem