070

Romantické odpoledne - pendant

124 000 Kč
Identifikační číslo: 070
Datováno: přelom 18. a 19. století
Technika: olej/plátno přichycené na rubu skla
Rozměry: ovál 45,5 x 37 cm
Signatura: nesignováno
práce ovlivněná J. H. Fragonardem - francouzským pozdním rokokem; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor

Vykuřovadlo
13 000 Kč