112

Vojtěch Tittelbach

Toreador

45 500 Kč
Autor: Vojtěch Tittelbach
Identifikační číslo: 112
Technika: olej/sololit
Rozměry: 60,5 x 37 cm
Signatura: sign. vzadu V. Tittelbach
rámováno